Kayalar su 1994 yılında beri Tankerle içme suyu dağıtımı ve Havuz Dolum hizmetleri vermektedir.T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı ve tam yetkili olan Kayalarsu, Bakanlığın, 29 Nisan 1999 Tarih ve B100TSH100000 sayılı Tebliğleri çerçevesinde, deneyimli ekip ve ekipmanı ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Kayalarsu, Sağlık Bakanlığı ve ilgili kurum ve kuruluşların izni ve ruhsatları ile kurulan doğal kaynak suyu tesislerinde, el değmeden, hijyenik ortamda tankerlere ve damacana şişelere dolum yapmaktadır. Tankerle içme suyu İşyeriniz, Fabrikanız Ya Da Yemekhanenizdeki Deponuzu Veya Havuzunuzu En Hızlı Şekilde, En Kaliteli Sularla, En Uygun Fiyata Dolduruyoruz.Doğallığı bozulmadan sizlerin kullanımına sunduğumuz memba suyumuzu, yetkili kurum ve kuruluşlara düzenli olarak tahlil ettirmekteyiz. Laboratuar tahlil neticelerini müşterilerimizle sürekli olarak paylaşmayı da kendimize görev saymaktayız.

Tankerle içme suyu verdiğimiz müşterilerimizin depo dezenfekteleri, kimya mühendislerimizin gözetim ve kontrolünde, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Deponuzun büyüklüğüne ve PC 19 lt.lik şişe suyu ve 180,200-250-300 cc’lik pet bardak suyu tüketiminize göre daha cazip fiyatlar sunmaktayız. Ayrıca, “Tankerle Su Temin İzin Belgesi” T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği’ne göre şirketimiz tarafından temin edilmektedir.

“Sizlerin Sağlığı Bizim Sağlığımızdır” sloganıyla hareket eden Kayalarsu, sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur ve mutluluk duyacaktır.

 
İşlerinizde başarılar dileriz.

Hamit SAĞIRKAYA
Kayalarsu Genel Müdürü